pondělí 18. června 2018

Triatlon ŠUTR 2018 - výsledky, fotky a video

Triatlon ŠUTR byl opravdu výživnej - při startu plavání nám začalo celkem dost pršet a déšť se nás držel i do půlky cyklistické části, takže jsme byli solidně zablácení. Běh kolem Šumvaldu už byl za sucha, ale nic příjemnýho to po té makačce na kole nebylo. Nicméně jsme se zdárně dostali do cíle. Do tohoto masakru se pustili: Jirka K., Jirka A., Petra A, Ota S., Honza T. Chtěl bych našim reprezentantům pogratulovat za skvělé výkony. Zvlášť musíme vyzvednout výkon Petry A., která vyhrála svoji kategorii! Myslím, že je to skvělá motivace k dalšímu tréninku a za rok se na ŠUTRu zase sejdeme.